KAYMAKAM BASRI’YA 10 NİSAN POLİS HAFTASI ZİYARETİ
 
            Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI, 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla kendisini makamında ziyaret eden İlçe Emniyet Amir V. Haydar GÜLÇİMEN ve beraberinde yer alan emniyet personelini kabul etti.
            Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 174. Yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Kaymakam BASRI’yı makamında ziyaret eden İlçe Emniyet Amirliği personeli hafta kapsamında düzenlenecek programla ilgili Kaymakam BASRI’ya bilgi verdi.
               Türk Polis Teşkilatının en köklü kurumlarımızdan bir tanesi olduğunu belirten Kaymakam BASRI, “Kurulduğu günden bu yana tüm teşkilat mensuplarımız devleti ve milleti için canını ortaya koymaktan çekinmeden büyük fedakarlıklarla mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği, ülkemizin bekası için çalışmaktalar. Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutluyor, görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize acil şifalar, başında ve emekli olanlara aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.” Dedi