KAYMAKAM BASRI İMAMHATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİ
            İlçe Kaymakamımız Sayın Bilal BASRI, okulların sorunlarını yerinde görmek ve pratik çözümler üretmek amacı ile ilçemizde bulunan tüm okulları belirlenen program çerçevesinde ziyaret etmeye devam ediyor.
            Bu hafta ki ziyaretini İmam Hatip Lisesine gerçekleştiren BASRI, okul girişinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar ve okul yöneticileri tarafından karşılandı. Öncelikle okulda incelemelerde bulunup idarecilerden brifing alan BASRI ardından sınıfları gezerek hepsiyle ayrı ayrı ilgilendiği öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan BASRI “Geleceğimize güvenle bakmak için iyi eğitilmiş nesiller yetiştirmeliyiz. Her alanda iyi yetişmiş, vatanına milletine fayda sağlayacak işler yapan, üreten, öğrendiğini kendinden sonraki nesillere aktaran donanımlı nesillere ihtiyacımız var. Bu nedenle siz öğrencilerimize ve bizlere büyük bir yük düşüyor. Geleceğimiz sizlersiniz, sizler de bizlere emanetsiniz, çok çalışın ve çok okuyun” dedi.
            Ardından öğretmenler ile bir araya gelen BASRI eğitim ve öğretim çalışmalarıyla ilgili olarak devletin ve toplumun beklentilerini dile getirip çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulundu.
            Okul öğretmenleri ve öğrencilerinin katkılarıyla koridor duvarında çeşitli çizimler ve yapıştırmalar ile oluşturulan ve ismi “Edebiyat Sokağı” konulan koridor açılışını gerçekleştiren kaymakamımız Bilal BASRI, emeği geçen herkese teşekkür ederek okuldan ayrıldı.