İLÇEMİZDE MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI.
28.11.2018 Çarşamba günü İlçe Jandarma Komutanlığı Binasında muhtarların şikayet, talep ve önerilerini dinlemek üzere muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.  
            Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Mustafa KARAHAN, İl Genel Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Mahalle ve Köy Muhtarları katıldılar.
           Toplantıda söz alan muhtarlar vatandaşların istekleri ile mahalle ve köylerin sorunları hakkında şikayetlerini dile getirirken, daire müdürleri de sunulan hizmetlerin kalitesini arttırmak, var olan huzur ve refah ortamını korumak ve geliştirmek adına muhtarlara kendi taleplerini ilettiler ve kendilerinden istenen ihtiyaç ve şikayetleri de tek tek not aldılar.
Toplantıda katılımcılara seslenen Kaymakam BASRI “ Köylerimizi ve ilçemizi insan onuruna yakışır hayat şartlarının olduğu bir hale getirme çabası içindeyiz. Bugüne kadar köy konağından su deposuna, kanalizasyon sisteminden parke taşlı yola kadar makul olan hiçbir talebe yok demedik, imkanlarımız ölçüsünde hepsini önem sırasına göre hayata geçirmeye çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.
Toplantı, düzenlenen yemek programı ile sona erdi.