HANE ZİYARETLERİ KAPSAMINDA ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI ZİYARET EDİLDİ
            Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI hane ziyaretleri kapsamında İlçe Merkezinde ikamet etmekte olan Kıbrıs Gazisi DOĞAN ailesi ve şehit yakını YILMAZ ailesini hanelerinde ayrı ayrı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette İlçe Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yüksel ATALAY ve İlçe Müftüsü Abdullah KARACA da Kaymakam BASRI’ya eşlik ettiler.
            İlk olarak Şehit yakını YILMAZ ailesini ziyaret eden Kaymakam BASRI, aile ile hasbihal ederek herhangi bir istek ve ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Yapılan sohbetin ardından İlçe Müftüsü Abdullah KARACA şehit Doğan YILMAZ için Kur’an okuyup dua etti.
            Daha sonra Kıbrıs Gazisi Hidayet DOĞAN ve ailesini ziyaret eden BASRI, şehit yakınları ve gazilerimizin sadece önemli günlerde değil her zaman hatırlandığını ve hatırlanacağını, devlet olarak tüm imkanlarımızla yanlarında olduklarını söyledi.
            Yapılan ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren aileler Kaymakam BASRI ve beraberindekilere teşekkür ederek kapılarının her zaman açık olduğunu belirttiler.