AKPINAR ANAOKULU ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
 
            Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI okul ziyaretleri kapsamında bu hafta Akpınar Anaokulu’nu ziyaret ederek okul bünyesinde gerçekleştirilen “Kırşehir Tanıtım Programına” katıldı.
            Okul girişinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan PINAR ve okul idarecileri tarafından Karşılanan Kaymakam BASRI ardından Çok Amaçlı Salona geçerek okul bünyesinde hazırlanan “Kırşehir Tanıtım Programı” izledi.
Gerçekleştirilen programa Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI’nın yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdür V. Eyüp TEMUR, Akpınar Belediye Başkanı Mustafa KARAHAN, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Sami TEMİZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan PINAR, öğrenciler ve veliler katıldı.
Öğrenciler tarafından hazırlanan çeşitli etkinlikler sergilendikten sonra sahneye çıkan İl Kültür Müdürlüğü Koro Ekibi Kırşehirimizin sembollerinden Neşet ERTAŞ’a ait parçaları seslendirdi.
Kırşehir’e özgü yiyecek ikramının ardından sınıfları gezerek minik öğrencilerle ilgilenen BASRI, okul önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.